PAWEŁ FLAK MISTRZEM PŁOCKA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH 2023

Sponsorem Strategicznym Turnieju był ORLEN.

Ostatni w 2023 roku turniej szachowy w Płocku, to Mistrzostwa w Szachach Błyskawicznych. Zawodnicy na rozegranie każdej partii mieli do dyspozycji 4 minut plus 2 sekundy na każdy ruch.         W sumie każdy uczestnik turnieju rozegrał 11 pojedynków. A Mistrzem Płocka W szachach Błyskawicznych w roku 2023 został Paweł Flak z Płocka zdobywając 9 pkt. Srebrny  medal wywalczył Krystian Jędryczka z Płocka z dorobkiem 8 pkt. Trzecie miejsce zdobył z takim samym dorobkiem punktowym   Mariusz Duch z Płocka   KSz Hetman Płock dziękuje wszystkim zawodnikom za sportową  walkę i wspaniałą atmosferę podczas zawodów. Dziękujemy Sponsorowi Generalnemu – SoftHard SA, oraz Darczyńcom; Fundacji ORLEN i Fundacji Grupy PERN. Pięciu najlepszych zawodników otrzymało nagrody finansowe, kilkunastu kolejnych nagrody rzeczowe, a nagroda specjalna ( blender ) w wyniku losowania trafiła do K. Jędryczki.                 Poniżej klasyfikacja najlepszych 10 zawodników.