Mistrzostwa Płocka w Szachach Błyskawicznych 2021

MISTRZOSTWA PŁOCKA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH  – 2021

Arcymistrz Bartłomiej Heberla  Mistrzem Płocka w Szachach Błyskawicznych w roku 2021.

Sponsorem Generalnym Klubu Szachowego Hetman Płock i turnieju jest PKN ORLEN S.A.

Impreza została zorganizowana przez Klub Szachowy Hetman Płock w PSS Zgoda Płock. W turnieju wzięło udział kilkudziesięciu szachistów z całej Polski i kilku zawodników zagranicznych.

Zwycięzcą, z dorobkiem 6,5 pkt, został Bartłomiej Heberla (KSz Miedź Legnica). Tuż za nim z tym samym dorobkiem punktów uplasowali się ; Mirosław Lewicki (LKSZ GCKiP Czarna) zdobywając drugie miejsce oraz  Kamil Szadkowski (UKS Smecz Konin) zajmując trzecie miejsce na podium.

Do organizacji turnieju w znaczący sposób przyczynili się sponsorzy: SoftHard S.A. jako Sponsor Strategiczny, a także Społem PSS Zgoda, Fundacja Orlen Dar Serca, senator Marek Martynowski i producent napojów Wisła Energy Drink

Pierwsza dziesiątka turnieju w tabeli poniżej.