TURNIEJ JUNIORÓW W HETMANIE WYNIKI

Zakończył się ostatni w roku 2022 otwarty turniej dedykowany dla juniorów zarówno ze szkółki Hetmana jak i dla młodych zawodników ze szkół podstawowych Płocka i regionu płockiego.

Sponsorem Generalnym Klubu Szachowego Hetman Płock i turnieju jest PKN ORLEN SA.

Turniej szachów klasycznych, w którym można było zdobyć kategorie szachowe V i IV. I tu pierwsza przyjemna niespodzianka w postaci aż dziewięciu zawodników, którzy zdobyli po raz pierwszy lub podwyższyli swoje kategorie szachowe. Drugą niespodzianką okazał się zwycięzca turnieju Alan Czupryniak z Gostynina, który po raz pierwszy wystąpił w takich zawodach zdobywając przy tym czwartą kategorię szachową. Drugie miejsce zajął Alan Skubiszewski z Płocka, a 3 miejsce na podium wywalczył Oliwier Szmelter z Płocka. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez naszych Sponsorów, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie w tym turnieju i w całym 2022 roku. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim zawodnikom, którzy dzielnie walczyli przy szachownicy.