TURNIEJ JUNIORÓW HETMANA

WYNIKI TURNIEJU JUNIORÓW

Sponsorem Generalnym Klubu Szachowego Hetman Płock i turniejów szachowych jest PKN ORLEN S.A

NA TURNIEJ JUNIORÓW HETMANA PŁOCK ZGŁOSIŁO SIĘ 18  ZAWODNIKÓW W WIEKU OD 6 DO 14 LAT.

Turniej odbył się 25 czerwca  w Klubie Hetman Płock. przez kilka godzin młodzi zawodnicy walczyli w turnieju szachów szybkich na dystansie siedmiu rund mając do dyspozycji 15 minut na rozegranie jednej partii.

Zwycięzcą został Oliwier Koszmider zdobywając 6 punktów i IV kategorię. Drugie miejsce zajęła Nina Daniłowicz z dorobkiem 5,5 punktu, a na trzecim miejscu uplasował się Jakub Niedbała z 5 punktami i IV kategorią. Ponadto V kategorie szachowe zdobyli Jerzy Bielecki, Adam Kochanowski i Kornelia Karczmarz.